Rytmické pohádky pro mateřské školy – interaktivní pásmo nejen s drumbenem

Pro mateřské školy nabízíme interaktivní pásmo Rytmické pohádky.  Lektor s dětmi stráví zábavnou hodinu, při které je nosným tématem jedna ze tří pohádek z naší nabídky: Klokaní, Čertí a Žabí. Lektor vtáhne děti do děje prostřednictvím metody projektového vyučování. Děti se naladí na téma pohádky a společně s lektorem v roli průvodce budou prožívat různá dobrodružství, plnit úkoly a naplno se ponoří do nabízených “pohádkových aktivit”. Tato činnost cílí na osobnostně-sociální rozvoj dětí, na rozvoj jejich motorických, vyjadřovacích a pohybových dovedností, upevnění vztahů ve skupině a schopnost komunikovat s ostatními.

drumben-skolka_01
Cena: 1.000 Kč za hodinu plus cesta.
Kontaktujte nás, pokud máte zájem o bližší informace.

Naučte se kreativně pracovat s drumbeny i vy!
Rádi připravíme program pro vaši školku, ale i pro základní školu, pedagogy (nabízíme metodické workshopy akreditované MŠMT), rodiče a přátelé školy. S radostí s Vámi vymyslíme takovou variantu, která bude pro všechny strany příznivá a zajímavá.

Speciální nabídka pro školky, školy a účastníky lektorských workshopů
Objednejte 10 sad drumbenů a dostanete buď sadu drumbenů v dekoru žížaly zdarma, nebo vám drumbeny zdarma doručíme.

Pro mateřské a základní školy doporučujeme volit drumben Kids. Pro dospělé pak variantu Drumben Relax. Obě velikosti nabízíme ve variantách bez potisku nebo s dekorem. Vaši objednávku můžete kombinovat z obou velikostí.

Drumben Kids

Objevte přínos drumbenu ve výuce a volnočasových aktivitách

  • rozvíjí kreativitu a fantazii dětí
  • vytváří prostor pro literární tvorbu a pro zaznamenání postřehů a myšlenek
  • podporuje rozvoj hudebního cítění u dítěte
  • pomáhá rozvíjet hrubou i jemnou motoriku
  • pomáhá v aktivitách posilujících týmovou práci a při nácviku komunikace
  • harmonizuje činnost pravé a levé mozkové hemisféry
  • může se stát divadelní kulisou a prostředkem neverbální komunikace

odrumbenu5

 

Drumben je nejen multifunkční didaktickou pomůckou vhodnou pro všechny věkové skupiny, ale i víceúčelovým doplňkem interiéru. Čistý povrch drumbenu z ušlechtilého recyklovaného papíru téměř vyzývá k uměleckému dovádění. Děti si samy mohou svůj drumben namalovat a ozdobit podle svých představ. Pokud dáte přednost drumbenu s dekorem, můžete si vybrat ze tří variant: drumben v dekoru zvířátka, žížaly a strom.

www.drumben.cz_prehled02_drumben