Návod k použití drumbenu

Vážení a milí přátelé,

děkujeme vám za zakoupení našeho výrobku. Než začnete používat Drumben, sedák a buben v jednom, věnujte, prosím, pozornost tomuto návodu k použití. Při dodržování doporučení a zásad v něm uvedených vám bude Drumben přinášet mnoho radosti a užitku dlouhá léta.

  • Drumben je určen k posezení, cvičení, bubnování a malování.
  • Drumben je vyroben z recyklovaného papíru a dřeva, proto jej nevystavujte dlouhodobě extrémním vlivům vlhkosti, teploty a bočního tlaku. Doporučené teplotní rozmezí pro přepravu a manipulaci je +5 až +40 stupňů Celsia. Obecně se dá říci, že pro Drumben platí stejné zásady jako pro zacházení s jakýmkoliv jiným hudebním nástrojem. Kytaru přece taky nenecháte přes noc ležet na mokré trávě, že?
  • Drumben je určen pouze pro hraní rukama, není určen pro hru paličkami nebo čímkoliv jiným (lžící, smetákem, kladivem, lopatou…).
  • Při transportu nedoporučujeme do Drumbenu vkládat jakékoliv jiné těžké předměty (cihly, činky, lahváče…).
  • Pokud se rozhodnete používat Drumben k hudebním a jiným aktivitám ještě před jeho vyzdobením, doporučujeme vám opatřit jej alespoň základním nátěrem, včetně spodní hrany – pro tyto účely se výborně hodí barvy typu Balakryl. Je však možné použít jakýkoliv bezbarvý lak.
  • Drumben je testován pro krátkodobé zatížení až 100kg rozložené rovnoměrně po celé ploše dýnka.
  • V případě prudkého dosednutí či skočení na dýnko může dojít k mechanickému porušení pevnostní struktury dýnka, jeho prasknutí či prasknutí lepených spojů.
  • V případě odlepení dýnka od korpusu, což se projeví „nakřáplým“ zvukem, popř. při úplném odlepení dýnka od korpusu lze provést jednoduchou opravu. Použijte jakékoliv disperzní lepidlo (Dispercol, popř. Herkules). Nožem, nebo nůžkami nadzvedněte odlepené dýnko a na odlepenou část korpusu naneste lepidlo. Dýnko přitlačte na korpus, zbytky lepidla otřete houbičkou a dle potřeby a míry odlepení mírně zatižte.
Tento web používá soubory Cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. ZDE si přečtěte, co jsou cookies. Seznam zpracovatelských smluv Shoptetu najdete ZDE.