Drumben do firem

S drumbenem jsme nezapomněli myslet ani na firemní zákazníky. Nabízíme program pro firmy, při kterém spojujeme veškeré možnosti práce s drumbeny. Program po dohodě přizpůsobíme vašim představám.

Hudební hrátky s drumbenem

Lektor provede skupinu hudebním programem s drumbeny, při kterém zapojí celou skupinu do hravého hudebního pásma, při kterém si jednotliví účastníci otestují pod vedením zkušeného lektora své rytmické nadání. V pásmu nechybí ani cviky na propojování mozkových hemisfér, energizaci těla a nenáročné pohybové aktivity. Program trvá 90 minut a je vhodný pro skupinu ve velikosti 10 až 20 účastníků.

Výtvarné hrátky s drumbenem

Pokud si zakoupíte drumbeny v přírodní barvě s logem vaší firmy, rádi účastníky výtvarných hrátek provedeme tvořivým zdobením vlastního drumbenu. Každý účastník si tak může odnést zážitek a pěkný dekorativní předmět, který lze využít jako multifunční designový kousek nábytku. Program trvá 90 minut a je vhodný pro skupinu ve velikosti 10 až 20 účastníku. Podmínkou je včasné objednání drumbenů pro každého účastníka. 

Oba programy lze zkombinovat do tříhodinového kreativního pásma. 

Koncertní vystoupení s drumbenem – doplňkový program

Naši lektoři nabízí jako doplňkový program v rámci teambuildingu v podobě koncertu. Lektor předvede zábavné interaktivní vystoupení, při kterém se zapojí i diváci. Součástí vystoupení může být i hudební vstup skupiny, která si tento vstup nacvičí během programu Hrátky s drumbenem.