Ušijte si podprdelník

6. 5. 2013

Dlouho jsme si lámali hlavu s tím, jak nazveme naši novinku – speciální textilní podprdelník s molitanem pro drumben. Mnozí z vás si samozřejmě říkáte, proč v tomto případě nepoužijeme standardní český výraz podsedák?

Ano, taky jsme o tom uvažovali… Nu a když jsme viděli, že se v našich zemích vesele používají oba výrazy, přičemž podprdelník nám byl tak nějak bližší, bylo rozhodnuto.

Ostatně není až tak důležité, jak se podprdelník nazývá, důležitější je, aby vám dobře sloužil. Byl vyvinut na základě postřehů a připomínek některých z vás, kteří zjistili, že při delším sezení na drumbenu vás začíná do zadku tlačit rovná deska – nebylo tedy nic jednoduššího, než na desku vymyslet něco hezkého a měkkého. Konstrukce je velice jednoduchá, je to vlastně taková čepička, do které je vložen přesný kruh z dvoucentimetrového molitanu.

Je to dokonce tak jednoduché, že mnozí/ mnohé z vás šikovných si budou říkat, že by to snad ušili/ ušily klidně sami. A máte pravdu. A protože máme rádi kreativní a nápadité lidi, vycházíme vám vstříc a zde si můžete zdarma stáhnout střihy na podprdelníky Basic a zde na Baby, tedy na všechny velikosti drumbenů.