Spolupracujte s námi!

1. Jste kreativní lektor, který by rád ve své práci využíval Drumbeny? 
Co spoluprací s námi získáte?
  • Prezentaci Vašich lektorských aktivit na stránkách www.pedagogum.cz a www.drumben.cz
  • Možnost nakoupit celkem 30 kusů Drumbenů dle výběru za výrobní cenu (1x za 5 let). 
  • Šanci získat provizi v případě, že si některá ze školských či neziskových organizací na základě vašeho doporučení či jiné aktivity koupí Drumbeny. 
  • Přístup do lektorského e-learnigového prostoru, kde budete spolu s dalšími lektory sdílet své zkušenosti a osvědčení aktivity, které lze použít při vaší lektorské činnosti. 

 

Co pro navázání spolupráce musíte udělat?
  • Absolvovat kurz LEKTOR 1, jehož součástí je kurz: Jak používat „Drumben, multifunkční didaktickou pomůcku (Vzdělávací program byl akreditován MŠMT v rámci systému dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků pod č.j.: MSMT- 25259/2016-1-707). V další části budeme hovořit o benefitech a podmínkách vzájemné spolupráce, sdílet s ostatními lektory naše zkušenosti s prodejem kurzů do školských zařízení a dalších organizací a provedeme vás sdíleným prostorem v e-learningu). Informace o vypsaných termínech těchto kurzů najdete ZDE
  • Aktivně jednou za 3 měsíce přispět do sdíleného e-learningového prostoru, jehož účelem je inspirovat se aktivitami ostatních lektorů;
  • Zařídit si svůj lektorský medailonek na stránkách http://www.pedagogum.cz/o-nas/;
  • Pořídit si sadu Drumbenů (získáte za výrobní cenu). 

 

V případě Vašeho zájmu o tento typ spolupráce nás KONTAKTUJTE. 

 

2. Chcete odkoupit Drumbeny za velkoobchodní cenu (pro obchodní partnery a velkoodběratele)

Obchodním partnerům zajišťujícím distribuci Drumbenů, či kteří využijí základní sady Drumbenů ke kreativním počinům a tvorbě přidané hodnoty produktu nabízíme prodej za velkoobchodní cenu, který se rovná ceně pro školy. Zároveň garantujeme, že z naší strany nebude Drumben do běžné distribuční sítě prodáván za nižší než 30% marži. Podmínkou pro získání pozice obchodního partnera či velkoodběratele je učinění objednávky v minimální hodnotě 15 000 Kč.

V případě Vašeho zájmu o tento typ spolupráce nás KONTAKTUJTE.

 

3. Jste obchodní korporace a máte zájem o netradiční dárek pro zaměstnance či obchodní partnery? 

Rádi vám vyjdeme vstříc, a to formou individuální dohody. Neváhejte a KONTAKTUJTE NÁS.

 

Tento web používá soubory Cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. ZDE si přečtěte, co jsou cookies. Seznam zpracovatelských smluv Shoptetu najdete ZDE.