O Drumbenu


Oblíbený drumben
odrumbenu6 odrumbenu5

Drumben je originální český výrobek, víceúčelový doplněk interiéru, multifunkční pomůcka a netradiční hračka.
Drumben může sloužit také jako doplněk do bytu –  jako taburet, podnožka, noční stolek, květinový stolek, toaletní stolek a úložný prostor. Díky svému mnohostrannému využití je drumben oblíbeným a prověřeným doplňkem interiéru mnoha domácností, kanceláří, tříd a kluboven již 8 let.

Jeho příběh je poměrně dlouhý. Bubny jsou prastarou pomůckou pro relaxaci a rytmizaci. Ve školách však běžné bubny s blánou trpí a jsou náchylné na poškození. Proto Zdeněk Roller s Bárou Polívkovou, oba vynikající hudebníci a pedagogové uvedli na trh Drumben.

Základní sada tří bubnů, tedy i ladění je jednoduchou a účinnou pomůckou, jak sladit kolektiv. S dalšími perkusemi dáte dohromady nekonečné množství krásné muziky i s úplnými mrňaty i s dospělými. Ať už si o své schopnosti hrát myslí cokoli.

Radost z hraní, z experimentů, schopnost přijmout chybu, slyšet ostatní zařadit se, ale i udržet rytmus a nebo udávat tón, to jsou jen některé ze základních pedagogických přesahů, které ať ve škole, nebo kdekoli využijete jak se skupinkou dětí, tak dospělých. Zážitková pedagogika nás baví a je stále na vzestupu zájmu.

Přidejte se k nám. Sdílejte své zážitky na FB, ale i na Festivalu refresh Drumben 2.9.2017 na Vysočině.

O více informací nám napište. Děkujeme. Bára a Bára (lektorky a hybatelky současné podoby projektů *pedagogum a Drumben)