Co je to Drumben?

Víceúčelový doplněk interiéru – Originální český vynález. Vyroben z recyklovaného papíru a překližky.

Drumben byl vyvinut a vyroben ve spolupráci s architekty a designéry v roce 2009. První zkušenosti osvědčily širokou škálu jeho využití v mnoha rovinách – Drumben jako podnožka, sedák, stolek, koš na prádlo, na hračky… Na Drumbenu se dá pohodlně sedět a můžete si ho vyzdobit podle svých představ.

Korpus (tělo) drumbenu je vyroben z recyklovaného vrstveného papíru, který splňuje vysoké nároky na pevnost, tvarovou stálost a další fyzikální vlastnosti. Horní sedací plocha je vyrobena z březové překližky a je opatřena několika vrstvami laku. Při výrobě jsou použity výhradně lepidla a laky na vodní bázi.

V krátkodobém tlaku unese korpus drumbenu zatížení až 250 kg , při běžném provozu uvádíme dlouhodobou nosnost kolem 100 kg. Toto zatížení unese Drumben samozřejmě v tlaku směrem shora dolů, nikoliv při položení na zem a tlaku z boku.

Drumben nevyžaduje žádnou zvláštní údržbu, stačí se o něj starat jako o jakýkoliv jiný bytový doplněk nebo nábytek. Je pouze třeba mít na paměti, že je vyroben z papíru a nevystavovat jej dlouhodobému vlivu vlhka.

Hlavními výhodami Drumbenu je  snadná manipulace, údržba, skladovatelnost, recyklovatelnost a mnohostranné použití. Za dobrou cenu tak získáte ekologický doplněk do interiéru, moderní sedák, netradiční dárek či rytmický nástroj. Základní sada obsahuje tři Drumbeny, které se dají vkládat do sebe, čímž se ušetří místo při skladování či přepravě.

S Drumbenem je spousta legrace. 8 let dodáváme do škol a kamkoli. 

Tento web používá soubory Cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. ZDE si přečtěte, co jsou cookies. Seznam zpracovatelských smluv Shoptetu najdete ZDE.