Aktuality

Drumben a Česká Hračka jedou za vámi!
Inspirující dubnová setkání v deseti městech ČR!
Zajistěte si včas místo na workshopu ve vašem regionu!

 

Objednat_nyni

Proč Drumben 1

Hledáte pro děti české pomůcky a hračky, které nebudou jen na hraní, ale zároveň budou u dětí rozvíjet nejrůznější schopnosti?

Přemýšlíte, jak docílit toho, aby děti během hraní rozvíjely své dovednosti nebo získávaly nové?

Odpovědi dostanete na interaktivním workshopu ,,Jak si nejen hrát hezky česky?“

Jak to bude probíhat?

ch_drumben_logoNejprve dostanete prostor seznámit se s multifunkční hračkou a didaktickou pomůckou a ,,na vlastní kůži“ zjistit, jak účinně využít drumben při práci s dětmi i mládeží. Zároveň vám poskytneme prostor pro aktivní odpočinek a relaxaci.

Poté Vám nejen s výběrem dalších kvalitních českých hraček pomůže Česká hračka. Tento informační portál nabízí jako jediný prověřený katalog výrobců českých hraček, her a dalšího vybavení. Zároveň poskytuje komplexní služby a poradenství. Více informací o České hračce najdete na jejich webových stránkách ZDE.

mam_zajem_o_ucast

Harmonogram akce

  • Úvodní naladění a seznámení s Drumbenem.
  • Účastníci si aktivně prožijí a vyzkouší interaktivní techniky s Drumbenem: hudební techniky (bubnování); týmové a tělocvičné aktivity; volnočasové činnosti, využitelné při veřejných akcích; relaxační techniky.
  • Seznámení s Českou hračkou a ,,Desaterem kvalitní hračky“, vč. příkladů.
  • Diskuze a prostor pro vaše dotazy, informace o dalších aktivitách Drumbenu i České hračky a rozdání dárků na rozloučenou.

Jak se přihlásit? 

  • Na stránkách www.drumben.cz vstoupíte do Prezenčních kurzů, vyberete ten, na který se chcete přihlásit, zaškrtnete ho v seznamu vybraných kurzů (dole pod popisem kurzu), vyplníte údaje a vyčkáte na mail, kde bude potvrzení, že jsme objednávku dostali a také zde budou uvedeny údaje k platbě. Po zaplacení Vám přijde potvrzení o tom, že jste na kurz přihlášen/a.

pocet_mist

Další důležité informace

  • Na workshop se lze přihlašovat nejpozději 5 dní před jeho konáním.
  • Organizátoři si vyhrazují právo změnit termín nebo místo konání workshopu, vč. sloučení dopoledního a odpoledního workshopu. Pokud k takové situaci dojde, budou zájemci obratem informováni prostřednictvím kontaktních údajů, které jsou součástí jejich přihlášky.
  • V případě, že nebude naplněna minimální kapacita konání, tj. 15 přihlášených (ani po sloučení workshopů), workshop se ruší. Zájemci budou upozorněni nejpozději 4 dny před konáním workshopu. Zároveň jim bude nabídnut alternativní termín v sousedním kraji.
  • Zájemci, kteří zaplatili předem a nemohli se z jakéhokoliv výše zmíněného či jiného důvodu účastnit, mají nárok na vrácení uhrazené částky, kterou obdrží na svůj bankovní účet , a to nejpozději do týdne od zrušení termínu.

Výherce soutěže s drumbenem bude o své výhře informován do pěti pracovních dní od posledního setkání.